27 Eylül 2013

TTNET Otomatik Ödeme Talimatını İptal Etmiyor!

TTNET müşteri hizmetleri aracılığıyla, kullanmakta olduğum TTNET mobil hattım için otomatik ödeme talimatı verdim. Şu an otomatik ödeme talimatını iptal etmek istiyorum. Tam 4 gündür uğraştığım halde iptal etmiyorlar. TTNET müşteri hizmetleri biz yapamayız diyor, ildeki TTNET bayine yönlendiriyor.

İldeki TTNET bayi müşteri hizmetlerine yönlendiriyor. Bankayada gittim, banka müşteri hizmetlerinide aradım fakat sonuç olarak TTNET müşteri hizmetlerinden talimat verdiğim için TTNET'in iptal etmesi gerektiği sonucuna vardık. Bunu TTNET'te kabul ediyor fakat otomatik ödeme talimatını 30 saniyede yaparken iptalini 4 gündür uğraştığım halde yapmıyorlar. Kasıt olduğunu düşünüyorum ve TTNET'i kınıyorum.

Kemal 4.725 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön