01 Mayıs 2013

Ttnet Otomatik Ödeme Talimatına Rağmen Faturanın Tahsil Edilmemesi!

1893477853 müşteri numarama bağlı ADSL ücreti için otomatik ödeme talimatı vermeme rağmen faturam ödenmemiştir. Bu duruma itiraz etmek için dakikalarca iletişim merkezinize bağlanmaya çalıştım ve yaklaşık 15-20 dk konuşma sonucunda da sorun tarafınızdan çözülememiştir. Duruma itiraz için aramak dakikalarca telefonla konuşmak sonucunda maddi olarak bir kayıpta bulundum bu kaybımın karşılanmasını, faturanın otomatik talimatta olmasına rağmen ödenmediği için yansıtılacak muhtemel faizin yansıtılmamasının talep ediyorum.

Selim 10 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön