06 Eylül 2013

TTNET Otomatik Ödeme Talimatı Sıkıntısı!

TTNET' e abone olduktan sonra kredi kartımdan otomatik ödeme talimatı verdim. Aboneliğimden yaklaşık 3 ay sonra benden habersiz fatura kesim tarihim değiştirilerek kredi kartımdan 2 ay birden fatura tahsilatı yapıldı. Sonrasında ban mesajla 2 adet ödenmemiş faturam olduğu bilgisi geldi. TTNET'i aradım ve karşıma çıkan ve otomatik konuşmaya alışmış bayan bana fatura numaralarının değiştiğini ve sıkıntının bundan kaynaklandığını söyledi.

Değişen fatura numaralarından neden benim haberim yok. Bu yeni numaralar neden sistemden talimatıma yansıtılmıyor dediğimde siz şöyle yapmışsınızdır, biz bilgilendirmişizdir deyip beni zıvanadan çıkaran tekelci TTNET'ten şikayetçiyim.

Seyhan 34 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön