11 Eylül 2013

TTNET Otomatik Ödeme!

2 senedir TTNET faturalarımı bir türlü otomatik ödemeyle ödeyemiyorum. 2 banka değiştirdim bununla ilgili bankada tüm faturalarım yatıyor ama TTNET'den kaynaklanan bir problem yüzünden yatırılamıyor. Hizmet numarasıyla ilgili bir sıkıntı var. Ne zaman problem yaşasam çağrı merkezini arıyorum, hizmet numarası istiyorlar giriyorum böyle bir hizmet numarası yok deniliyor ama bana verilen o numara.

Gidip her seferinde birikmiş olarak TTNET şubelerinden fatura ödüyorum. Ödeme yaparken hizmet numarasını kullanıyorum oluyor. Bu nasıl iştir anlamadım bununla ilgili kaç defa görüşme yaptım ama TTNET sorunumu bir türlü çözemedi. Taahhütüm biter bitmez aboneliğimi bitireceğim.

Raziye 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön