10 Nisan 2013

Ttnet Otomatik Ödeme!

Ttnet kredi kartı ile almış olduğu otomatik ödeme talimatını inkar ediyor. Bankamda ttnet faturası ile ilgili bir talimatım yok. Firma ile defalarca görüşmeme rağmen benden aldıkları talimatı iptal etmiyor. Bizde böyle bir talimat gözükmüyor deniliyor ve beni aramamış olmamalarına rağmen sizi aradık bilgilendirmede bulunduk deniliyor. Üstüne üstlük kapanmış bir dosya üzerinde bir daha da şikayet kaydı oluşturamadıklarını beyan ediliyorlar.

Aysel 15 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön