29 Nisan 2013

Ttnet Ortak Kotalı Tarife!

Ttnet Her tarifesinde taahhüt istiyor 6Gb kotalı tarifemin taahhüdü normalde ağustos'ta bitecekti 2 ay dondurma işlemi yaptığım için ekim ayına kadar uzatılmış tarifemi "Ortak Kota" olarak değiştirmek istedim taahhüdüm devam ettiği için değiştiremedim tarifelerin kölesi olduk eğer değiştirilmezse Tivibu taahhüdüm bitti onu iptal edeceğim ekim ayından itibarende telefon ve internetimi kapatıp Ttnet ve Türk telekom ile bütün ilişkilerimi keseceğim.

Sinan 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön