04 Aralık 2014

TTNET Ortak İnternet Kullanımı!

Yeşilbağ Barbaros Mahallesi 1.sokak Ortaklar apartmanında daire 2 ile daire 7 kendi aralarında oda camından internet kablosu çekiyorlar. İnternet kablosunun başkasıyla paylaşılması yasak değil midir? Lütfen benim odamın bakış açısını engelliyor rahatsız oluyorum şikayet dilekçemi kesinlikle ekip falan geldiğinde söylemesinler.

Murat 1.575 Okunma

Cevaplar

  • Murat 08 Aralık 2014

    bana cuma günü TTNET tarafından telefon geldi bu ortak internet kullanijyla ilgili neden ilgilenmiyordu buz yadabtürk telekom neden ilgilenmiyor bu yasak değilim ortak internet kablosunu baskasıylakullanmak lütfen ilgilenen ve ekip geldiği zaman şikayet edenin adını söylemesine lütfen rica ediyorum sizden ilgilenmzseniz dizide yetkili yere şikayet ederim

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön