20 Mart 2015

TTNET Online Satış Kanalı Başvurumun Durduk Yere İptal Edilmesi!

13 Mart 2015 tarihinde TTNET online satış kanalı ile bir paket seçtim, kargo geldi modemi iletti evraklar imzalandı gönderildi. Hattımın bir an önce aktif olması için TTNET'i her gün aradım. Hatta problem kaydı açtırdım. Bugün problem kaydına istinaden aradılar başvurum altyapı sebebiyle iptal olmuş! Modemi iade etmem gerekiyormuş, tekrardan başvuru sürecini başlatmak gerekiyormuş. Bunca gündür evde internetsiz kalmam bir yana bir de modem iadesi tekrar başvuru ile uğraşmam gerekecekmiş! Tekrar başvursam bile o meşhur altyapısının başvuruyu iptal etmeyeceğinin garantisi var mı peki?

Çağlar 149 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön