12 Mayıs 2014

TTNET Online Paket Değişikliği Yanıltmacası.

Net 6/35tl paketi kullanıcıyım. Online işlem merkezinden 20 Nisan günü (kullanım 5gb) kotamı net12gb /47 tl çevirdim. 10 mayıs günü 81.5 tl fatura geldi. Ay içinde 6gb kotamı 12 gb yükseltip 47 TL gelir düşünüyorum. Faturamda kotam 12gb kullanım miktarı 11.71 gb olup. 81.5 TL gelmesi enteresan.

Müşteri hizmetlerinin anlaşılmaz şeyler söyleyip 'neden bunları işlem merkezinde belirtmediniz' dediğimde. 'İşlem merkezinde bilgilendirme yapmak zorunda değiliz. Kendiniz yaptınız kendiniz üstleniyorsunuz. Müşteri hizmetlerini arasaydınız' cevabını aldım. Faturamın gereğini Ayrıca başkalarınında mağdur olmaması için kullanıcının ne gibi zararı yada faydası olur bilgilendirme yazısı konulmasını talep ediyorum.

İşıtan 58 Okunma

Cevaplar

  • İşıtan 15 Mayıs 2014

    fatura için yapacakları birşey yokmuş. ama kullanıcıları bilgilendirici uyarı yazıları konması konusunda talebde bulunmuşlar. tam komedi.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön