07 Şubat 2015

TTNET Online İşlem Merkezine Giremiyorum!

Aboneliğimin başladığı günden itibaren birkaç kez hariç hiçbir denememde online işlem merkezine giremedim. Defalarca tek şifre alıp giriş denemelerime rağmen aşağıdaki uyarıyı alıyorum, müşteri hizmetlerine de bildirdim ancak hiçbir müşterisiyle ilgilenmeyen TTNET umursamazlığı son sürat devam ediyor.

"Bu hizmetten sadece TTNET ADSL müşterileri faydalanabilmektedir. İşleminize devam etmek istiyorsanız lütfen ‘üyelik bilgilerimden ADSL kullanıcı adı ve şifrenizi güncelleyin. TTNET ADSL kullanıcı bilgileriniz ile ilgili destek almak için 444 0 375 TTNET müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. "

Emin 1.146 Okunma

Cevaplar

 • Emin03 Mart 2015

  1 ay geçmesine rağmen hala çözüm bulunamadı. Verdiğimiz paralara yazık. 1 kuruşu bile hak etmiyorsunuz.

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Şubat 2015

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Emin09 Şubat 2015

  Müşteri hizmetlerinden arayan arkadaşla daha önce 5 kez yaptığım işlemleri tekrar yapıp tek şifre oluşturduk. Mail adresine gelen onay mailinden sonra devam edebileceğimi, sistemde tüm bilgilerimin tamamlandığını söyledi ancak tek şifreyle giriş yapmaya çalıştığımda "Hatalı bilgi girdiniz. Lütfen kontrol ederek tekrar deneyiniz. " uyarısı alıyorum. TTNet'te işini bilen bir müşteri temsilcisi var mı acaba?

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2015

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön