14 Mayıs 2013

Ttnet Online Başvuru!

Ttnet firmasının online başvuruları başka bir servis sağlayıcıları tarafından alınabiliyormuş. Bizzat Ttnet çağrı merkezinden yapmış olduğum görüşme bu yönde bilgi edindim. Online başvuru neden yapıyoruz o zaman, başvuruyu göndermeden önce 3. kişiler ile bilgilerin paylaşılmadığı yazmasına rağmen başka bir firmadan nasıl aranıyorum ya da çağrı merkezindeki yetkiliniz olabilir eskidende rehberler vardı aynı onun gibi deme cesaretini gösterebiliyor. Lütfen sayfanızdan online başvuruyu kaldırınız ki zira güvenim asla kalmadı Ttnet firmasına.

Sibel 521 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Sibel 16 Mayıs 2013

    3 gün geçti şikayetimi 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ve [email protected] adresine e-posta göndererek bildirdim ancak herhangi bir bilgi verilmiyor. Bilgilerinize,

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön