06 Aralık 2013

TTNET Online Alışveriş Festivali Kampanyası hakkında Bilgi Alamıyorum!

TTNET Alışveriş Festivali adlı kampanyanıza katıldım. Ayrıca kampanyanıza dahil olan Hepsiburada.com sitesinden almak istediğim ürün için ilgili 06-12-2013 tarihinde de 6606'a Hepsiburada.com T.C'mi de yazarak yolladım. Sabah 10. 00 dan beri şifrem gelmedi. %30 luk indirim için hala beklemekteyim. En azından şifre için ne kadar süre beklenilecektir? hakkında açıklamalara ilave edilseydi bizde bilseydik.

TTNET müşteri hizmetlerini aradım şifremin saat 13 kadar gelebileceği söylendi. Saat 14 geçti hala tık yok . Yanlış olabilir diye tekrar sms attım ondan da haber yok. Zannedersem sisteminiz ve promosyon doğru çalışmıyor. Acilen Yardım.

İsmail 100 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön