16 Mart 2013

Ttnet Online Adsl Başvuru Yaptım 1 Haftadır Evraklar Kargolanmadı!

1 hafta önce online olarak başvuruda bulunduğumuz adsl bağlantı talebimize istinaden, ttnet'den gelen çağrıya kardeşim onay verdi. Kendisine mng kargo'dan gelecek sözleşmeyi imzalayıp geri göndermesini söylediler.

1 haftadır ortada ne kargo var ne sözleşme. Bunun üzerine kargoyu beklemeyip, 15.03.2013
tarihinde adsl başvuru noktasına giderek başvuruyu yeniledim. Öğlen teknik destekten arandım ve hattı aktif edeceklerini ama açık olan başka bir başvurum olduğunu söylediler.

Ttnet'i arayıp önceki başvurumun iptal edilmesini istedim fakat evrakların kargoya teslim edildiğini iptal edemeyeceklerini söylediler. Konunun acilen çözülmesini talep ediyorum.

Cem 1.182 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön