03 Temmuz 2015

TTNET Onaysız, Kapatılan Hattı Açıyor!

2014 yılında TTNET internet ve telefon numaramı ıslak imza ile bayiden kapattım ve iptal ettim. Aradan uzun bir süre geçti ve şu an mailime hattımın dondurulduğunu ve şu an yeniden açılarak faturalandırıldığına dair mail aldım. Kesinlikle böyle bir talebim olmadı.

Her ihtimale karşı TTNET'ten merkezinden hattın kapandığında dair ıslak imzalı evrak aldım ve sakladım. Buna rağmen hat şu an kendiliğinden açılmış durumda. Bu şekilde iptal yapanlara önerim aradan yıllar bile geçse TTNET hattı açılmış mı diye kontrol etmenizdir. TTNET'ten en kısa zamanda bu konu ile ilgili dönüş bekliyorum. TTNET'te irtibat numaram kayıtlı bu numaradan abonelik bilgilerime ulaşabilirsiniz.

İlhan 237 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Temmuz 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön