01 Haziran 2015

TTNET Onaysız İşlem ve Ses Kaydı Verilmemesi!

14.04.2014 tarihinde kapatmış olduğum internet bağlantımın TTNET tarafından kapatılmadığı ve günlük tarifeye çevrildiğini öğrenmedim. Yazılı kapatma işlemi yapılmasına rağmen sesli onayınız var deniliyor ancak ses kaydı tarafıma dinletilmemektedir. Konunun çözümünün sağlanmasını aksi halde Savcılığa şikayette bulunacağım.

Mesut 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 01.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Mesut01 Haziran 2015

    TTNET çağrı merkezindeki şahıslar ses kaydını dinleyebilir, ama ben dinleyemiyorum. Yazılı olarak iptal edilen hattın, sesli onay alınarak devam ettirilmesinde, sesli alınan onayın yasal dayanağını ispatlayın diyorum, ispatlama yükümlülüğümüz yok diyorlar. Siz hangi yasal işlemden bahsediyorsunuz?

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön