25 Nisan 2013

Ttnet Onaylanan Statik-IP Numaramı Kullandırmıyor!

Yaklaşık bir hafta önce başvurduğum ve gün içinde onaylanan statik-ip numaramı kullanamıyorum. Her gün yeni bir arıza kaydı bırakıyorum, her gün problemim çözülemiyor! Son 4 gün içinde en az 10 kişiyle görüştüm ve iş yeri olduğum için aciliyet belirttiklerini ve gün içerisinde telefonla aranacağım söylendi. Birisi "modemi kapat aç" dedi, bir diğeri ne alakaysa DNS ayarlarına baktı, başkası "bilgisayarcı çağırın" dedi, öteki "4441444 Türk Telekomu arayın" dedi ama kimse beni aramadı!

İşin garibi her arayışımda otomatik ses, sorununuz çözülmüştür diyor ama çözülmüyor ve ben tekrar arıza kaydı bırakıyorum. Umarım statik-ip numaramı kullanamadan fatura gelir ve orada statik-ip ücreti yazar!

Koray 240 Okunma

Cevaplar

  • Koray 26 Nisan 2013

    4 gündür çözülemeyen şikayetimi buraya yazdıktan sonra çözmeleri çok hoşuma gitti.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön