22 Ocak 2014

TTNET Onayım Olmadan Tarife Değişikliği Yaptı

Kullanmış olduğum internet hattını kapattırdım ve internet kullanımına bu hattın hiç bir şekilde internet kullanılmasına açılmasını istemediğimizi belirtmemiz halinde yinede TTNET müşteri hizmetleri tarafından onayımız olmadan, günlük kullanım tarifesine geçirilmiştir. Şikayet edeceğimi söyledim çağrıyı dinleyip geri dönüş yaptılar ve onay vermişsiniz diyorlar hala.

Ben de onay vermediğim ve çağrıyı dinlemek istediğimi belirttim. Mahkemeye başvurmanız gerekmektedir diye bilgi verdiler. Ben de bu konu hakkında şikayet etmem için yapılması gereken konu neyse sitenizden yardım ve TTNET'ten şikayetçi olduğumu belirtmekteyim.

Orhan 49 Okunma

Cevaplar

  • Orhan 27 Ocak 2014

    Benim tarafıma mail yolu değilde neden arama yapmıyorsunuz bunuda anlamış değilim ve o tarife değişikliğini yapan müşteri temsilçisinide şikayet edeçeğim görüşmek üzere

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön