03 Mayıs 2013

Ttnet Onayım Olmadan Tarife Değişikliği Yapılmış!

21 mart tarihinde iptal başvurusunda bulundum. Bir gün sonra eski abone olduğum için sınırsız internet kullanabileceğim bir paket için Ttnet tarafından arandım ve bu teklifi kabul ettim. Bu işlem için call center çalışanı onayımı istedi ve onay sonrası artık interneti sınırsız olarak kullanabileceğimi belirtti.

1-2 gün sonra kargo ile gelen sözleşmeye ıslak imzamı attım. Sonrasında nasıl olmuşsa sınırsız paketim bana sorulmadan ve onayım alınmadan iptal edilmiş. 27 Nisanda 129333493 ve 29 Nisanda 129689913 nolu şikayet kayıtları ile şikayet bildiriminde bulundum ancak ne arayan oldu ne soran. Bugün ise geri dönüş yapmışlar gibi olmayan görüşmenin değerlendirme anketi için arandım. tebrikler Ttnet!

Mahmut 31 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut 04 Mayıs 2013

    TTNET sistemsel bir hata sonucu tarifemin sınırsız paketten 12 GB kotalı pakete geçtiğini kabül etti ancak bu hatayı tek başlarına düzeltemeyeceklerini ve hatanın düzeltilmesi için aşağıdaki 3 maddeyi gün içersinde yapılan 3 telefon görüşmesi sonucunda ancak belirtebildiler. 1-) 20 mayıs tarihinde bu hata sonucu kabarık gelecek faturanın düzeltilmesi için TTNET'e başvuracağım. (Yanlış faturayı ben oluşturduğum için ben aksiyon alıyorum !!!) 2-) TTNET ofisine gidip sistemin yanlışlıkla değiştirdiği eski tarifeme geçmek için başvuruda bulunacağım. (Sistemsel hataya ben sebep olup tarifenin değişmesine ben neden olduğum için ben aksiyon alıyorum!!!) 3-) 1 mayıs itibari ile tarifemin yanlışlıkla değiştirildiğinin farkına vardığım için internetimi ona göre kullanacağım ancak aynı şeyi TTNET'inde bildiğini unutup hatalarını hemen düzeltmelerini beklemeyeceğim. (Bu hatanın farkına ben vardım. Bu nedenle durumu kabül etmek bana düşüyor sanırım!!!) TTNET'e sorum: Müşteri memnuniyetinden anladığınız bu mudur? İzlediğiniz hizmet kalitesi politikanız bu mudur? Çalışanlarınız bütün sorunları çözmek için müşterilerle konuyu araştırıp biz sizi sonra arayacağız şeklinde biten 3 farklı telefon görüşmesi yapma zorunluluğumu vardır? Hattımı iptal etmek için 20 mayısı bekliyorum. Şimdi iptal edersem kim bilir ne sistem hataları ile karşılacağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön