TTNET Onay Verene Kadar Her Şey Yolunda...

Raşit K. |

16.01.2016 tarihi 11:45'de 444 0 375 no.lu telefondan arandım kampanya tanıtımından sonra. Modem ve üst pakete geçme ekstra 10 TL karşılığında onay istendi. Ben internetimin kesilip kesilmeyeceğini sorduğumda; "kesinti söz konusu değildir modem elinize ulaşınca aynı hat kablolama üzerinden eski modemi çıkartın size gelen modemi takıp kesinti olmadan devam edin" sözünden sonra kampanyayı onayladım.

Fakat 17.01.2016 tarihi 16:00 sularında netim kesildi, aradığımda saçma sapan sözler bahaneler. 2 ila 15 gün gibi kesinti olacakmış web tasarımcısıyım yetiştirmem gereken işleri kaparoları parasıyla iade edeceğiz hakkım size helal değildir 56k modellerden beri TTNET müşterisiyim artık yeter!

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Raşit K.
    17 Ocak
    20:54

    Kaldırılarak verdiğim onayı bile iptal edemeyecek kadar kötü sisteminiz var modem elime geçecek geri gönderecek Vs.. Vs işleme girecekmiş sizin çalışanlarınızın hatası yüzünden ben mağdur oluyorum hatanızı kabul ediyorsunuz ama eski tarifeme geri alamıyorsunuz. Kapalı kalacağım her dakikanın ücretini de üst tarifeden çatır çatır alacaksınız. hem de hiç kullanmadığım halde itiraz etmek içinde 10larca sefer Aramak zorunda kalacağım