20 Ocak 2016

TTNET Onay Verene Kadar Her Şey Yolunda...

16.01.2016 tarihi 11:45'de 444 0 375 no.lu telefondan arandım kampanya tanıtımından sonra. Modem ve üst pakete geçme ekstra 10 TL karşılığında onay istendi. Ben internetimin kesilip kesilmeyeceğini sorduğumda; "kesinti söz konusu değildir modem elinize ulaşınca aynı hat kablolama üzerinden eski modemi çıkartın size gelen modemi takıp kesinti olmadan devam edin" sözünden sonra kampanyayı onayladım.

Fakat 17.01.2016 tarihi 16:00 sularında netim kesildi, aradığımda saçma sapan sözler bahaneler. 2 ila 15 gün gibi kesinti olacakmış web tasarımcısıyım yetiştirmem gereken işleri kaparoları parasıyla iade edeceğiz hakkım size helal değildir 56k modellerden beri TTNET müşterisiyim artık yeter!

Raşit 49 Okunma

Cevaplar

  • Raşit17 Ocak 2016

    Kaldırılarak verdiğim onayı bile iptal edemeyecek kadar kötü sisteminiz var modem elime geçecek geri gönderecek Vs.. Vs işleme girecekmiş sizin çalışanlarınızın hatası yüzünden ben mağdur oluyorum hatanızı kabul ediyorsunuz ama eski tarifeme geri alamıyorsunuz. Kapalı kalacağım her dakikanın ücretini de üst tarifeden çatır çatır alacaksınız. hem de hiç kullanmadığım halde itiraz etmek içinde 10larca sefer Aramak zorunda kalacağım

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön