18 Şubat 2013

Ttnet Onaım olmadan Sözleşme Yaptı!

Ttnet adlı firma benim bilgim dahilinde olmadan benim adıma internet hattıma taahhüt yapıyor. Firma Müşteri Hizmetleri ile görüştüğümde taahhüt olduğu için imzaladığım imza kağıtlarını gönderin görmek istiyorum dediğimde cevap veremiyorlar. 2. bir Şans Sunuyorum Eğer telefon üzerinden taahhüt yapıldıysa Kayıtlı telefondan Ses kaydını istiyorum onada bir cevap veremiyor bu adı firma.
1. sorum ; Benim adıma benden izinsiz bana nasıl taahhüt yaparsınız
2. sorum ; Elinizde Hangi Kanaldan taahhüt yaptığıma dair kanıtınız nerede?

A162013003763512 İD nolu 166, 77tl faturayla beraber Tüketici Hakları Hakem heyetine gidip haklarımı orada arayacağım.

Yasin 39 Okunma

Cevaplar

  • Yasin23 Şubat 2013

    Tarafıma bilgilendirme maili atılmadı koskoca ttnet insanları yanıltmayın lutfen !

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön