TTNET On Gündür İnternetim Kesik.

Mehmet Murat A. |

TTNET'in internet bizden kampanyasından aylık 4 GB kotalı paket abonesiyim. Temmuz ayı kotam henüz 2.64 GB olmuşken 21 Temmuz'dan itibaren neredeyse on gündür aylık kotam doldu diye bağlantımı kestiler. Çağrı merkezinden dahi sorgulama yapınca 2.64 GB kullanım yaptığımı kotamın dolmadığını ancak bölgemdeki bir arıza sebebi ile bu sorunun oluştuğunu ve çalışmanın devam ettiğini problemin giderileceğini söylüyorlar ama koca bir yalan, tam 9 gün oldu.

Üstelik çevremdeki diğer TTNET aboneleri sorunsuz bağlantı sağlıyorlar. 2015 yılında 9 gündür giderilemeyen bir arıza. Reklamlarda atıp tutuyorlar ama gerçek öyle değil.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ağustos
  16:59

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 29 Temmuz
  10:54

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.