19 Mart 2013

Ttnet Ölüm Sebebiyle Kapanan Hatta Fatura Kesiliyor!

Dedemin evinde kullanılan ve kendi üzerine kayıtlı olan internet hattını 11 Mart günü dedemin trafik kazası geçirip vefat etmesi sebebiyle iptal ettirdik. Mart ayının 11' ine kadar kullanılan internet için ay sonuna kadar ücret alınması doğru bir davranış değildir. Diğer bir deyişle mezarda olan insana fatura kesilmesi ne derece doğrudur?

Böyle özel ve olağan dışı durumlarda tutarın kullanılan gün kadar kesilmesi hem ticari hemde ahlaki olarak en doğru olan davranıştır. İlgilenilmesini rica ediyorum.

Onur 102 Okunma

Cevaplar

  • Onur 26 Mart 2013

    TTNET' in şikayet çözümüne ilişkin yapmış olduğu tek şey, şikayetiniz bizim için önemlidir yazıp standart bir cevap yollamaktan ibaret sanırım. Vefat sebebiyle ayın 11' inde kapanan hatta, ay sonuna kadar fatura kesmenin doğru bir şey olup olmadığını açıklamamaktalar halen. Mezarda yatan insana fatura kesmek ne derece doğrudur ? TTNET bunun cevabını verecek mi ? Teşekkürler.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön