15 Mart 2013

Ttnet Olmayan Üyelik İçin Yapılan Tahsilatlar!

Yaklaşık 10 senedir TTNET abonesiyim. Ödemelerim otomatik ödemede olduğu için fatura kontrolü yapmıyordum. Bir gün kazara fatura incelediğimde hiçbir üyeliğimin olmadığı TİVİBUNET diye bir paket ödediğimi gördüm. İtiraz ettim haklı görüldüm. ama ne param iade edildi nede itirazımın olduğu ayda bu üyeliğin bedeli iptal edildi.

O günden beri 10 kez arandım ve 2 aylık tivibu paketi hediye etmek istediklerini belirttiler. 3 gün geciken faturadan faiz alan Telekom benden haksız olarak tahsil etmiş olduğu bedelleri aynı faiz oranı ile ödeyebilecek mi? merak ediyorum. sürekli şikayet kaydı oluşturmaktan başka bir iş yapmıyorlar.

Güray 33 Okunma

Cevaplar

  • Güray 19 Mart 2013

    Bilgilendirmeden kasıt bu mail mi? Enteresan bir şikayet çözümü??? Değerli Müşterimiz, www.sikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili olarak, çağrı merkezi üzerinden bırakmış olduğunuz bildirime ait araştırmalar devam etmektedir. Sonuçlandığında tarafınıza bilgi verilecektir

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön