23 Eylül 2013

TTNET Olmayan Modemi Bana Sattı!

Daha öncede naklimin yapılmadığı gerekçesiyle tarafınıza başvuruda bulundum ancak hala ne gelen nede giden var. Bu konuda yeterince mağdur edildim ve TTNET'imi kapattırmaya karar verdim çünkü 1 ayı geçkin süredir hiç bir şekilde yardımcı olunmadı.

Neyse zaten TTNET artık bitti kapattıracağım derken taahhüdümün olduğu bağlantımı cezasını ödeyerek kapattırmak istediğimde birde ne duyayım bana modem vermişler ,taahhüdümü yenilerken ancak ben modem falan almadım olan modemimle devam ettim ve bunun için 200 lira isteniyor.

Ben almadığım bir modemi size nasıl ispatlayacağımı bilmiyorum, haksızlığa uğradım ve bu kez tüm yasal haklarımı kullanacağım, gereğinin acilen yapılmasını istiyorum. Kapınızdan geçmem daha.

Arif 64 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön