01 Mart 2014

TTNET Olmayan Hizmeti Sattı!

Hipernet kampanyasına dahil oldum. Hattımı bağladılar. Modemi de gönderdiler. Ama 4 gündür sinyal vermiyorlar. Defalarca müşteri hizmetlerini aradım. Şikayet oluşturdum. Arıza kaydı oluşturdum ama nafile ne düzelme var nede geri dönüş. Öğrendim ki aynı sokakta arkadaşım da aynı sorunu yaşamış ve dedikleri ana santralden sinyaller 2-3 ay içinde verilecekmiş.

Olmayan bir bağlantı için bana sözleşme yaptılar. Daha doğrusu olmayan bir hizmeti bana sattılar. Açıkçası yanıltıyorlar milleti böyle. Güvenli ama alt yapısı sağlam dedik ama gördük ki yanıltıcı çıktılar. Elimde sözleşmem var. p.tesi günü gereken mercilere yasal olarak hem manevi hemde maddi olmak üzere müracaatlarımı da yapacağım. Şikayetimi siz de görün.

Mehmet 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Mehmet03 Mart 2014

    sorunum hala devam etmekte ve hala geri dönüş bile yapılmadı..

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön