25 Mart 2013

Ttnet Olmayan Hizmete Fatura Gönderiyor!

Ttnet gibi kusumsal bir firmanın bu kadar basit bit hata insanları zor durumda bırakması hiç hoç değil.Şikayet No : 1432091 ile açtığım ticket üzerine 06 Kasım 2012 de bana dönüş yaptılar ve hatanın düzeltiğildiği bilgisini verdiler.Bugün 25 Mart 2013 ve aradan 5 ay geçmiş bu konu için evime icra kağıdı geliyor ve 7 gün içerisinde bunun ödenmesi talep ediliyor.

Ümit 40 Okunma

Cevaplar

  • Ümit 26 Mart 2013

    Evime icra geleceğine dair yazı geldi.Ttnet işini düzgün yapmadığı için ben zor durumda kalıyorum.7 gün içerisinde borcun ödenmesi istenmiş, olmayan internet bağlantısı için ödeme isteniyor.Acilen bunun durudurulması gerekiyor. BUGÜN SİZDEN ACİLEN CEVAP BEKLİYORUM.İLGİLİ İCRA AVUKATININA BİLGİ VEREREK BUNU DURDURMALISINIZ!!!

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön