07 Eylül 2013

TTNET Olmayan Hatta Fatura Çıkarıyor!

Benim TTNET ile uzaktan yakından bir ilgim olmamasına ve 06/09/2013 tarihine kadar hiçbir şekilde TTNET ile uzaktan yakından bir ilgim olmamasına rağmen TTNET yetkilileri bana yazışma adresime 24.17 TL'lik borç göstererek bildiri göndermiştir. Çeşitli yerlerden TTNET ile iletişime geçmek istediğimde bir muhatap bulamıyorum. TTNET ile aramızda bir taahhütname sözleşme olmadığı halde ve bu vakte kadar hiçbir şekilde ve suretle TTNET kullanmadığım halde TTNET kafasına göre nasıl fatura gönderiyor bu yetkiyi hangi kanun, tüzük, kanun hükmündeki kararnameden alıyor. Olayın takip edilerek çözümlenmesini ve tarafıma bilgi verilmesini istiyorum.

Abdullah 32 Okunma

Cevaplar

 • Abdullah27 Eylül 2013

  bana mail atıldı ama sorunum çözülmemesine rağmen ben bu faturayı ödedim

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Abdullah09 Eylül 2013

  herşeyden önce meydana gelen sorunun çözümü konusunda netice alınamıyor aradığımız bazı firma operatörleri bizi gayet iyi dinleyerek cevap veriyor bizi dinlerken gösterdikleri nezaket sorunun yarısını hallediyor.ben ttnet i aradığımda ttnetin genel müdürlüğünün sorunları ile ilgili bölümüne ait telefon numarasını alamadım.aradığımda hemen abone olmak istermisiniz gibi komik bir bölümle başlıyor böyle büyük bir firmadan tüketici olarak bizler daha güzel ve farklı hizmetler bekliyoruz bana göre en iyi reklam tüketicinin kendiz yaptığı reklamdır

 • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön