TTNET Ödenmiş Faturam Ödenmemiş Görünüyor!

Ersan Ü. |

Son ödeme tarihi 15 Ekim 2015 olan 20150934****** numaralı faturamı son ödeme gününde saat 14:19 ta bankam tarafınıza hesabınıza aktarılmak üzere ödememi otomatik ödeme talimatımdan yapmıştır. Bu ödemeye ait dekontumda ektedir. Şimdi bu kadar geçmişi olan bir firma bunu neden göremez. Diğer faturasında aboneden fark eden eder edemeyen den geç ödeme faizi ekleyelim diye mi bunu görmemezlikten gelmektesiniz. Yazıktır. Lütfen bu hatanızı derhal düzeltin ve bir sonraki faturama ek masraf faiz işlemeyiniz. Çünkü elimde kanıt var ve ben son ödeme tarihinde ödememi tarafınıza çoktan çıkartmış bulunuyorum...

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ekim
  15:49

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 21 Ekim
  11:42

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.