16 Nisan 2014

TTNET Ödenmiş Fatura Ödenmemiş Olarak Görünüyor.

TTNET tarafından gözükmekte olan ödenmemiş faturalarımı 09.04.2014 tarihinde ödememe rağmen tarafınızda hala ödenmemiş olarak görüntülenmektedir. Bu sebepten dolayı İnternet erişimi sağlayamamaktayız.

Konu ya ilişkin ilgili dekont ve fatura bilgilerini 0 312 306 07 16 numara faks çekip göndermemize rağmen ve müşteri hizmetlerine defalarca konuya ilişkin kayıt bırakılmasına rağmen 3 gündür İnternet problemlerimiz devam ediyor ve herhangi bir geri dönüş sağlanamamıştır.

TTNET'in reklamlarında yer alan Kalitesi ile biz müşterilerine sunduğu kalitesi bu mudur?

Murat 28 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Murat16 Nisan 2014

    Şirket olarak 2 gündür internet hatlarımız yok en kısa sureden kasdınız nedir 2 gündür Bu kontrol ne aşamadadır ?

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön