05 Temmuz 2014

TTNET Ödenmemiş Fatura 6 Günde İkiye Katlandı!

Benim taahhüdüm bittikten sonra ödenmemiş 2 aylık borcum vardı. TTNET bana sadece SMS yoluyla 1 kere borç bildiriminde bulundu ve 6 gün önce bana TTNET'ten gelen SMS şuydu; 7011749150 hesap no'lu TTNET aboneliğinizin 566.32 tl borcu bulunmaktadır dilerseniz kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz yazısı geldi.

Aradan sadece 6 gün geçmesine rağmen bu gün sabah avukatın sekreteri arayıp 876.80 tl borcunuz bulunmaktadır diyor! Yani 6 gün içinde hiçbir yazı, hiçbir ihtarname göndermeden direk borcum
2'ye katlandı! Görüştüğüm avukat TTNET müşteri hizmetleriyle görüşün dedi. TTNET müşteri hizmetleri de avukatta dosyan dedi ve ona tekrar yönlendirdi mağdur durumdayım...

Abduselam 135 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön