11 Nisan 2013

Ttnet Ödenen Faturalar Sisteme Girmediğinden İnternet'im Kesik!

Yeni eve taşındığımdan dolayı telefonumu ve internetimin naklini istedim ancak evde şebeke olmadığından, kutu bağlanması 2 ayı geçtiğinden internet kullanmadığım bir bekleme oldu ama bu zaman zarfında faturalar gelmeye devam etti. Türk telekomla yaptığım görüşmelerle şebeke bağlandığında kullanmadığım internetin faturalarını vs düşürttüm. Bu faturalar Ttnette hala ödenmemiş görünüyor bu yüzden borç yüzünden internet alamıyorum. Faks ve maillerime cevap alamadım.

Gökhan 116 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan26 Temmuz 2013

    Ttnet ile ilgili sorunum faturaların ödenmiş görünerek sisteme girmesinden sonra maalesef bitmedi. Bu kez de internet servisinin çalıştığı bilgisini aldıktan sonra aslında alamadığımı gördüm. çağrı merkezine gerekli bilgiyi vererek arıza kaydı bilgisi verdim. üç gün kadar bekledim elbette her gün durum için ttneti aradım ve arıza kaydı bilgisi üzerinde çalışıldığı söylendi. 4. veya 5. gün tekrar aradığımda bu kez internetimin naklinin yapılmadığı bilgisi verildi. nasıl yani? telefon numaramı değişiklik yapmadan aynı numara olarak nakil ettirdim ki internetle onunla beraber yapıldı. numaram nakil olmuşken o numaraya bağlı internet bağlantım olmamıştı. faturalar, arıza kayıtları bu sırada telekom merkezine gidip gelmeler boşunaymış. sinirlendim ve ttnet aboneliğimi iptal ettim ertesi gün de telekom merkezinden onaylattım. böylece ttnet ile ilgili üç dört ay boyunca boşa uğraşım bitmiş oldum. şimdi başka bir internet sağlayıcısından yanında eklemelerle aynı fiyata daha iyi bir hızla hizmet alıyorum ve gayet memnunum.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile 11.04.2013 tarihinde görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön