26 Mart 2013

Ttnet Ödemem Gerekenin Üzerinde Fatura Geliyor!

Ttnet online işlem merkezine 4-5 aydır sağlıklı giriş yapamıyorum kazayla giriyoruz ve sonra ki denemelerde yine giremiyoruz faturama bakacağım şifre değiştir diyorum yine giremiyorum. Hatta Defalarca deneme yaparsanız resim doğrulaması geliyor o resim doğrulaması da tutmuyor. Site java ile yapılmış java ile yapılmış çökmesi yavaşlaması hep bundan.

Fatura: Tivibu web 4 tl tivibu ev 10 tl Adsl 63 tel toplamda 77 ödemem gerekirken bana 95 lira fatura gönderiyor ve girip faturamıza bakamıyoruz. Tivibu webi de online işlemden iptal etmek istemiştim edemedim. Aramam gerekiyormuş doğru adama işimi halledecek adama 1 saatte zor bağlanacağım için hiç uğraşamadım.

Hakan 70 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön