14 Haziran 2013

TTNET Ödeme Yaptığım Halde Borç Bilgi Sayfası Çıkıyor!

TTNET yalın internet kullanıcısıyım. 2 aylık gecikmede olan 141 TL tutarındaki faturamı yaklaşık 1 hafta önce kadar ödedim. Ödeme yapmama rağmen bana SMS, telefon ve mail yoluyla borcumun olduğunu ve 18 TL' lik hat kesinti tutarı yansıtılarak erişimin kesileceği şeklinde bilgilendirme yapılıyor.

Ödeme yaptığım için dikkate almadım. Bugün itibarı ile internet kullanırken her giriş yaptığım sayfada TTNET' in borç bilgilendirme sayfası çıkmakta. Online işlem de fatura ödenmiş gözüküyor.

Yunus 449 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Haziran 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Haziran 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön