22 Nisan 2013

Ttnet Ödediğim Fatura Ödenmemiş Gözüküyor!

Ocak Ayında TTNet hattımı iptal ettirdim. bu döneme kadar bütün borçları ödedim. geçen ay sadece ocak ayını ödemediğim için avukatlık olmuştum. 225 tlyi ödeyip borcunuz bitmiştir kalmamıştır diye ttnet ve avukattan bilgi aldım. bugünse aralık ayını ödediğim halde ödenmedi gösterilerek icra başlatılmış. Bu nasıl birşeydir ödenmeyen sadece ocak ayı görünüyor Ttnet müdürlüğünede gittim orda sadece ocak ayı ödenmemiş fatura diye gözüküyor. Aralık ayı ödenmeseydi zaten orda gözükürdü. Acil çözüm.

Cevaplar

  • Osman'ın Teşekkür Mesajı07 Haziran 2013

    Sikayet duzelmistir..tesekkurler

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön