TTNET Ocak 2015'ten Beri Giderilemeyen Arıza!

Mustafa B. |

0326 61 66*** telefonuna bağlı kullanmış olduğum internet hattımı yaklaşık 8 aydır sürekli kopma, kesilme ve inanılmaz hız düşüklüğü ile kullanmaktayım (daha doğrusu kullanamamaktayım). Gerekli yerlere ve müşteri hizmetlerinden oluşturduğu arıza kayıtlarına rağmen bu problemler çözülmedi ve çözülecek gibi değil. Kendisini ülkenin ve çoğu avrupa ülkesinin servis sağlayıcılarından bile üstün gören TTNET'in bu vurdumduymazlığı anlaşılır gibi değildir. Kanalınız aracılığıyla bu mağduriyetin giderilmesi konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Bağlantı Hızı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa B.
  28 Ağustos
  23:00

  Bu nasıl bir vurdumduymazlik, bu nasıl bi teknik servis, bu nasıl arıza giderilmesi kimsenin yaptığı bir şey yok ama faturayı anında gönderiyorlar. Artık size fatura odemeyecegim arizami gidermediginiz takdirde ve gerekirse sizi mahkemeye verip saglayamadiginiz hizmet için para istiyorsunuz diye

 • Mustafa B.
  25 Ağustos
  23:37

  Yapılan görüşme neticesinde söylenilen öncelikle modem arızası olabileceğiydi yönlendirmeleri yapmama ve hatta yeni bir modem temin ederek denememe rağmen değişen bir şey olmadı bağlantı yine kesik kesik ve hız çok düşük. Bu sorunu eğer çözemeyecekseniz ben tüm internet ve telefon bağlantımı tamamıyla kapatacağım çünkü hizmet alamadığımı düşündüğüm bir şeye para ödemek istemiyorum.

 • Mustafa B.
  25 Ağustos
  23:36

  Yapılan görüşme neticesinde söylenen öncelikle modem arızası olabilecegiydi. Yonlendirmeleri yapmama ve hatta yeni bir modem temin ederek denememe rağmen değişen bir şey olmadı bağlantı yine kesik kesik ve hız çok düşük. Bu sorunu eğer cozemeyecek durumdaysaniz ben tüm internet ve telefon baglantimi tamamıyla kapatacagim çünkü hizmet alamadığımi düşündüğüm bir şeye para ödemek istemiyorum.

 • 25 Ağustos
  15:48

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 20 Ağustos
  10:15

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.