17 Temmuz 2013

TTNET Normalden Fazla Fatura ve İlgisizlik!

Kullanmakta olduğum internet hizmetinin hiçbir kampanyasından faydalanmadım 66 TL fatura öderken Mayıs ayı faturam 76 TL geldi. TTNET'i aradığımda hata yaptıklarını kabul ettiler. Anlamadığım şu koskoca bir firma bu yanlışlığı nasıl yapar? Otomatik ödemeye versem gözümden kaçardı bu rakam.

Acaba benim gibi kaç müşterinize bu hatayı yaptınız. Neyse aradım size geri dönüş sağlanacak denildi sonra ne dönen var ne bişey. Sonra kendim aradım size mesaj gönderdik denildi o da yok? Türk Telekom dalga mı geçiyorsun benimle? Sonra gelecek ayki faturanızdan düşülecek denildi. Haziran faturam 56 gelecekken 66 geldi. Şu anda başka firma araştırıyorum en kısa zamanda üstümdeki bütün hatları taşıyacağım.

Osman 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Osman17 Temmuz 2013

    Şurada yazdığınız şeyleri 1 ay önce ve 3-4 gün önce aramamda da söylemiştiniz. Standart cevaplar verip müşterilerinizi germeyin. Lütfen daha fazla ilgi istiyoruz. İyice soğuttunuz beni firmanızdan.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön