16 Haziran 2014

TTNET Netgalaksi Düşük Hızda İnternet Veriyor.

6 aydır internetim 75 Gb Adil kullanım kotası download yaptıktan sonra hızım 3 mbit'e düşüyor. (16 Mbit sınırsız ücreti ödüyorum). Her ayın 1'inde gece 00:00'ı geçince hızım on gün boyunca yani 75 Gb'ı doldurana kadar 12-13 mbıt Adil kullanım kotası geçince hızım tekrar 2-3 mbıt arasına düşüyor.

Hattımda hiçbir sorun yok bariz bir şekilde adil kullanıım kotası kısıtlaması var. Fakat paketim 16 mbit sınırsız. Burada aynı paketi kullanan internet kafeler de sorun yok. TTNET incelemede hiçbir problem olmadığını söylemiş.

Lütfen bu konuyla ilgili bir an önce gerekli çalışmanızı yaparak sorunu çözünüz, geriye dönük ücretler ve mağduriyet için tüketici haklarına veya BTK'ya başvuracağım. Net galaksi TTNET altyapı ve hizmetini kullanmamaktadır.

Ufuk 708 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön