16 Nisan 2013

Ttnet Net Limitsiz Pakette Hızımızı Düşürüyorlar!

8 mbs'lik (hız) paketi bizlere, "sözde"; sınırsız yani kotasız paket diye satıyorlar ve kotasız bir paket kullanmayı tercih ettiğimiz için, onlarca lira ödüyoruz. hizmet almak için ödüyoruz, buraya kadar çok normal* fakat günümüz dünyasında çok komik bir eşik olan: Aylık! 50gb'lık bir kullanım miktarını aştığınızda, sözde "kotasız" olan internetinizi, derhal %70 yavaşlatarak 8 mbs'den 2.7 mbs hıza düşürüyorlar. Hizmet?

İnterneti ne sıklıkla kullandığımız, kimseyi ilgilendirmez.Ayın ilk 15 gün çok işiniz olabilir, hangi hakla; sizden ay sonunda "limitsiz paket" tutarını söke söke almalarına rağmen, 15.gün hızınızı %70 düşürüp, başka bir değiş ile internete erişiminizi kısıtlayabiliyorlar?

Bora 27 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Bora17 Nisan 2013

    TTNET KULLANMAYIN BEYLER BAYANLAR! Biz kendimizi yaktık, siz yakmayın ...... Her şikayetin altına aynı metni kopyala/yapıştır değil mi TTNET... Reziller sizi!!! Bu saçmalık ile ilgili 12.000 civarı ima toplandı, tüketici hakları mahkemesi dahil, tüm yollara başvuruyoruz. Haberiniz olsun. Siz vatandaşı öyle vuramazsak, başka nasıl geçirebiliriz diye yollar düşünün... Sizde biraz akıl varsa, bu şikayetleri üstlerinize iletiyor olursunuz. Yoksa masalarında binlerce kişinin teker teker açtığı davaların kağıtlarını görürler. Siz çalışanlar da artık online iş ilanı sitelerinde sabahlarsınız... Kolay gelsin...

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön