28 Ocak 2014

TTNET Nedeni Belli Olmayan Fatura Tutarı!

Geçen ay TTNET ADSL faturamda 110 TL tutarında nedeni belli olmayan bir masrafın fatura edildiğini fark ettim. Her ay 44 TL gelen fatura 154 TL geldi. Aradan 3 hafta geçmesine ve iki kez şikayet kaydı oluşturmama rağmen hala bunun nedeni hakkında bana geri dönüş yapılmadı.
TTNET müşteri hizmetleri çok yetersiz, normalde sistem üzerinden iki dakikada çözülecek sorun için 3 haftadır bana cevap veremiyorlar. Bu anlamsız tutarın faturamdan silinmesini istiyorum.

Mutlu 69 Okunma

Cevaplar

 • Mutlu 31 Ocak 2014

  TTNET'e iki defa şikayet kaydı bırakmama rağmen dönüş yapılmadı ama buraya şikayet yazınca hızlı bir şekilde dönüş sağlandı. Şikayet var sitesinin etkinliğini ya da ttnet in müşteri hizmetlerinin kendilerine yapılan şikayetlere karşı gösterdiği vurdumduymaz tavrı bu hareketten anlayabiliriz.

 • Mutlu 31 Ocak 2014

  Extra bedelin bir sonraki faturalarımdan düşüleceğini söylediler, düşüldüğünü gördüğüm zaman olumlu puan vereceğim.

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön