22 Şubat 2014

TTNET Nasıl Bu Kadar Kötü Hizmet Verebilir?

Bu devirde bu kadar kötü hizmet olamaz. İntenetim koptu ve (bu satırları yazarken 23 saat filan olmuştu) hala bağlanamadım. Müşteri hizmetlerini 8 kere filan aradım. iptal ettireceğimi söyledim, "ilgili birime aktaralım efendim" diyorlar ama bekle ki sıra gelsin. 10-15 dakikalık 8 görüşmeden sonra buraya yazmaya karar verdim. Cep telefonu paketimde dakika kalmadı bunları aramaktan. 3G internete döneceğim en kısa zamanda.

Ahmet 42 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 27 Şubat 2014

    sorunu kendim çözdüğüm için puanlar düşük...

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön