06 Nisan 2013

Ttnet Naklim Yapılmıyor!

Ttnet müşteri hizmetlerini arayarak hem telefon hemde internet hattım için nakil talebinde bulundum şubat 2013 ayı içersinde 1 hafta bekledim ancak nakil talebim işleme bile alınmamış arayarak tekrar nakil talebinde bulundum bu defada sadece telefon naklim yapıldı internet naklim yapılmadı internet kullanamadım 19 şubat 2013 ten itibaren bundan dolayıda arayarak iptal talebinde bulundum 10 gün içersinde teslim edilmesi gereken dilekçe içinde 25 mart 2013 te Türk Telekom mümürlüğüne müracat ettim ancak personel işlemi gerçekleştirmemiş ve bana gerçekleştirldi bilgisi iletildi. 2 nisan 2013 te Ttnet tarafından gelen mesaj üzerine hattımın iptal edilmediği bilgisini aldım Türk Telekoma tekrar gittim şikayetçiyim.

Tugba 78 Okunma

Cevaplar

  • Tugba 19 Nisan 2013

    bana şikayetimle ilgili mart 2013 ayı için telefon ve internet faturası çıkarılmış şikayetimdede dile getirdiğim gibi kullanım yapmadım ben mart ayı için ve çıkarılan mart ayı faturalartınada itiraz ediyorum ...Bu itirazım hem ev telefon faturası için hemde internet hattım için eğer düzeltilmezse yasal haklarıma başvuracağım ...TTNET in alamadığım kullanamadığım bir hizmetin ücretini benden talep etmeye hakkı yok ve ben işsizim ödeme gücümde yok cayma bedeli için çıkacak olan faturayı herhangi bir fazla alım söz konusu olmadığı sürece ödemeyi kabul ediyorum ancak cayma bedeli haricinde çıkarılan faturaya itiraz ediyorum .....En kısa sürede kesin çözüm talep ediyorum ....

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön