06 Mayıs 2013

Ttnet Nakli Yapılamayan İnternet İçin Gelen Fatura!

1 ay önce nakil talebinde bulunduğum ve halen nakli yapılamayan İnternet için bana gelen 70 lira fatura bedeline nasıl bir kılıf uyduracaksınız? kampanya üzerinden 24 ay deyip 12 ayı kampanyalı olan kalan bir yılı 63 liraya çıkan, onunla da yetinmeyip ıvır zıvır bahanelerle 70 liraya çıkardığınız faturalarıma ne diyeceksiniz?

Üstelik 2012 ekim ayında 2 yıl taahhütlü yaptığım paket nasıl olduysa birden kasım ayına çıktı yani 1 ay daha 70 lira kazanç sağlayacaklar müşteriyi mağdur edecekler. Son çıkan haksız fatura mağduriyetimi acilen gideriniz sözleşmem bittiği anda sizden kurtulacağım.

Sevda 268 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön