TTNET Nakli Gerçekleştirilemeyen İnternet!

Belgin S. |

7 gün önce internet ve telefon nakli için başvuru yaptım. Telefon Pazartesi görevlinin gelip kontrol etmesiyle birlikte bağlandı. İnternet salı günü aramamda nakil işleminiz gerçekleşmedi, gerçekleştiğinde haber verilecektir dedi, haber verilmedi. Aradım, nakil oldu dediler. İnternete giremediğimi söyledim, binada sıkıntı var dediler, bina teknik ekibi binayı kontrol ettiğinde sıkıntının TTNET'ten kaynaklandığını söyledi. Yeniden aradım, arıza kaydı alıp, soruna karşı alacakları tutarları söylediler. Randevu verdiler, randevu saati ekip beni aradı bizlik bir durum yok, nakilde sorun var müşteri hiz. konuşun dedi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Eylül
  12:26

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Belgin S.
  14 Eylül
  13:56

  Tam 10 gün olmasına rağmen hiçbir çözüm bulunamamış, aksine maddi olarak kaybıma sebep olmuş bulunmaktasınız. En başından bugüne kadar arıza kaydı alınıp durulmaktadır. Bu sebepten dolayı sizden hala şikayetçiyim. Ayrıca mağduriyetim başkalarınında mağduriyetine sebep olmuştur. Bu sebepten dolayıda yasal yollara başvuracağımı belirtmek isterim.

 • 11 Eylül
  11:30

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.