26 Mart 2013

Ttnet Nakilimi Yapamadılar!

Bursa nın merkezinde bulunan evime 0224 413 **** numarasına bağlı internetimi 15 gündür nakil ettiremedim. Eski evimle yeni evim arasında 15 km var ve Türk Telekom Bursa merkezle evimin arası 1 km ve ben defalarca telefon etmeme rağmen kimse ilgilenmedi!

Hala internetim bağlanmadı abone olmak istediğimde hemen ertesi gün akşam saat 21:00 da evime kadar gelip sözleşmeyi imzalatmayı biliyorlar. İş hizmete nakile gelince hiç oralı bile olmuyorlar koskoca Türk Telekoma yazık. Bu durumu bundan sonra her yerde sosyal medyada her yerde anlatacağım. Bu hafta da internetim açılmazsa aboneliğimi iptal ettireceğim...

Mustafa 32 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Mustafa26 Mart 2013

    Bırakın zırvalamayı sonuca bakın sonuca! Kimse arayıp sormadı beni. Neye bakacaksınız neye bursanın dağ köylerinde oturmuyorum ben. Bursanın merkezinde doğan bey toki evlerinde oturuyorum osmangazi ilcesinde. 15 günde neye bakıyorsunuz bu kadar yeter artık insanı salak yerine koymayın. Adam gibi işinizi yapın abone olmak istediğimde kimse şuna bakıyoruz buna bakıyoruz demedi bize. Ayağıma kadar gelip o sözleşmeleri imzalattılar ama gerisi fos çıktı. Nasıl olsa abone yaptılar ya nasıl olsa bu salak insanlar her ay kuzu kuzu bu faturaları ödeyecekler ya gerisi çokta önemli değil. Keyifleri gelirse bir ara ilgilenirler nasıl olsun lütuf ederlerse ilgilenirler yazıklar olsun be yazıklar olsun!!!

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön