11 Mart 2013

Ttnet Nakili Yapamıyor!

19 şubat itibariyle farklı bir internet sağlayıcıdan Ttnete geçtim. Kampanya olduğunu söylediler tamam dedim kabul ettim 19 şubatta sözleşmeyi imzaladım fakat hala nakil işlemim gerçekleşmedi. Müşteri hizmetlerini aradığımda biz size gün içerisinde dönçez deyip kaileye almadılar ve bildirim numaraları verdiler numarımı aldılar hiç bir geri dönüş olmadı.

12 Mart itibariylede tüm hukuki davaları açacağıma ve tüketici haklarına başvuracağım. Avukatımı yardımı ile maddi manevi dava açacağım ve tüm hakkımı arayacağım. Avukatıma gösterdiğimde ise konuyu haklı olduğumuz kesin bir dille bellidir diyerek hukuki yollara başvuracağım

Levent 27 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön