14 Şubat 2013

Ttnet Nakili Yapamıyor!

Ben 28.01.2013 tarihinde 232 543 25 04 sabit hatlı telefonumu ve buna bağlı internetimi nakil işlemi için çağrı sisteminden müracaatta bulundum. Bu tarihe kadar yaklaşık 10 kez müşteri hizmetleri ve bir o kadar da Ödemiş Türk Telekom Müdürlüğü ile görüşmeme rağmen nakil işlemim halen gerçekleşmedi.

Tarafıma hiç bir türlü bilgi verilmedi. Sürekli arayan benim ama bir türlü nakil işlemimi gerçekleştiremedim. Ben İzmir ili Ödemiş ilçesi Türk Telekom binasına 7-8 dakika yürüme mesafesinde ikamet etmekteyim. Çevremde bulunan binalarda internet bağlantısı mevcuttur. Neden dolayı benim nakil işlemim gerçekleşmemektedir. 7 iş günü denildi fakat 14 iş günü geçti halen mağduriyetim devam etmektedir. Arz ederim

Yahya 29 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön