TTNET Nakile Bağlı İnternet Sorunu!

Hakki G. |

19.06.2015 Cuma günü nakil talebinde bulundum. 23 ya da 24.06.2015 tarihinde hat verildi. Fakat bağlantı verilmedi. Bahaneleri yasa gereği 1 haftadan önce bağlantı verilemeyeceğini söylediler. Her neyse haftası dolunca yeniden aradım. Bu sefer de arıza formu oluşturacaklarını söylediler.

Aradan hafta sonu 2 gün geçti. Hala bağlantı yok. Servis elemanları hat iyi modem ayarlarına bakılmasını söylediler. Yine aradım. En kısa zamanda bakılacağı iletildi. Hala sorun geçmedi. Oysa 1-1,5 aylığına başvurmuştum bu nakil için. TTNET'i bir kez daha kınıyorum. Halbuki yaklaşık 10 yıllık bir abonesi olarak daha iyi hizmet bekliyorum. Ama değişen bir şey yok.

Etiketler :

Devir/Nakil Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Temmuz
  15:45

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Hakki G.
  01 Temmuz
  04:25

  19.06.2015 Cuma günü nakil talebinde bulundum. 23 ya da 24.06.2015 tarihinde hat verildi. Fakat bağlantı verilmedi. Bahaneleri yasa gereği 1haftadan önce bağlantı verilemeyeceğini söylediler. Her neyse haftası dolunca yeniden aradım. Bu sefer de arıza formu oluşturacaklarını söylediler. Aradan hafta sonu 2 gün geçti. Hala bağlantı yok. Servis elemanları hat iyi modem ayarlarına bakılmasını söylediler. Yine aradım. En kısa zamanda bakılacağı iletildi. Hala sorun geçmedi. Oysa 1-1,5 aylığına başvurmuştum bu nakil için. TTNET\'i bir kez daha kınıyorum. Halbuki yaklaşık 10 yıllık bir abonesi olarak daha iyi hizmet bekliyorum. Değişen bir şey yok. Sözleşme uzattığım için

 • Hakki G.
  01 Temmuz
  04:23

  19.06.2015 Cuma günü nakil talebinde bulundum. 23 ya da 24.06.2015 tarihinde hat verildi. Fakat bağlantı verilmedi. Bahaneleri yasa gereği 1haftadan önce bağlantı verilemeyeceğini söylediler. Her neyse haftası dolunca yeniden aradım. Bu sefer de arıza formu oluşturacaklarını söylediler. Aradan hafta sonu 2 gün geçti. Hala bağlantı yok. Servis elemanları hat iyi modem ayarlarına bakılmasını söylediler. Yine aradım. En kısa zamanda bakılacağı iletildi. Hala sorun geçmedi. Oysa 1-1,5 aylığına başvurmuştum bu nakil için. TTNET\'i bir kez daha kınıyorum. Halbuki yaklaşık 10 yıllık bir abonesi olarak daha iyi hizmet bekliyorum. Değişen bir şey yok. Sözleşme uzattığım için.

 • 30 Haziran
  12:24

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.