TTNET Nakilden Sonra İnternet Bağlantısına Kimsenin Gelmemesi.

Deniz U. |

Üzerime (D. U...) olan 7016294*** hizmet numaralı internet hattımı yeni eve taşınmadan dolayı nakil ettirdim. Nakil işlemlerimin 3 temmuz'da tamamlandığı halde bugün 10 Temmuz ve hala kimse gelip hat bağlantılarını gerçekleştirmedi. Müşteri hizmetlerine (2) kere bildirdim ve (2) sinde de arıza kaydı oluşturdular. Hala kimse gelmedi. Günde 16-18 saat aktif internet kullanıyorum ve bütün işlerimi oradan takip ediyorum. Beni zor durumda bırakmaya ve maddi zarara uğratmaya hakları yok. Bu yüzden buradan sorunumu iletiyorum ve bir an önce bir yetkilinin ilgilenmesini istiyorum. Bundan 1 sene önce de internet bağlatırken yine bir sıkıntıyı yaşamıştım. 25-30 günde internet bağlantımı yaptılar.

Etiketler :

Teknik Servis Kurulum Teknik Servis Süre

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Temmuz
  16:16

  Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Deniz U.
  20 Temmuz
  15:08

  11 Temmuz da yukarıda ki şikayetimi belirttim ve birkaç saat sonra cevap vererek ilgileneceğinizi söylediniz. Bugün 20 Temmuz ve hala kimse gelmedi aramadı ilgilenmedi. Bu konu da ne söyleyeceksiniz? Müşteri hizmetlerine 4 kez arıza kaydı ve 2. kez şikayet kaydı oluşturdum. 20 gündür internetim yok ve kullanmış olduğum E-ticaret sitelerine ulaşmada sıkıntı yaşıyorum. Yeter artık gerçekleştirin şu Nakil işlemini. Bu yılda bu çağda hala nedir bu ilgisizlik yavaşlık müşteri memnuniyetsizliği?

 • 11 Temmuz
  10:13

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.