24 Eylül 2014

TTNET Nakilde Ekipler Randevu Vermiyor!

13.08.2014 tarihinde Ankara'dan İzmir'e nakil talebinde bulundum. Bağlantıyı sağlayacak teknik ekip tarafından randevu için asla aranmadım. Dediklerine göre ekipler bağlantı için adrese geliyorlarmış ancak evde bulunmadığım için nakli iptal ediyorlarmış. Bu şekilde 4440375'i abartısız en az 100 kere aradım. Ekiplerin, adresimi ziyaret etmeden önce telefonla randevu alması gerekmiyor muydu? Sonuçta, haftanın 7 günü 24 saat (günü belli olsa,o gün evde bulunacağım;gün belli değil,saat belli değil) ekipleri beklememizi istemeniz ne kadar doğru bir hizmet anlayışı (!).4440375 hattınızı arayarak harcadığım zamana mı yanayım, cep telefonu faturama yansıyan ücretlere mi. Kusurlu ve ayıplı hizmet veriyorsunuz.

Nihan 105 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön