TTNET Nakil Yapmıyorlar!

Ömer B. |

Yaklaşık 3 buçuk ay oldu sanırım, başka bir adrese nakil ettirmek istedim internetimi bana alt yapı yok dediler oda yapıldı ama hala bir işlem yapılmadı. Daha ne kadar bilmiyorum hizmet sıfır yani.

Etiketler :

Devir/Nakil Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer B.
  17 Eylül
  13:40

  Sarıgazi den yenidoğan a taşındım internet sağlayıcım dan memnun olduğum için bağlantımın yeni adresime taşınması ile ilgili başvuruda bulundum ve bağlantım için tüm alt yapısal gereksinimlerini sağladım.

  Fakat aylar geçmesine rağmen TTNET'ten bağlantımın taşınması veya taşınmasıyla ilgili bir bilgilendirme yapılmadı
  daha önce bir çok kez 4440375 i arayarak kayıt oluşturmama rağmen hala bir dönüş olmadı ve konuyu konuşabileceğim bir muhat taba ulaşamadım. Konuyla ilgili kesin bir çözüm eğer bir çözümü yok ise bilgilendirme yapılmasını istiyorum böylelikle hattımı iptal edip başka bir servis sağlayıcı ile anlaşmaya varabilirim

 • 26 Ağustos
  14:30

  Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Ömer B.
  25 Ağustos
  22:22

  Daha bekliyoruz herhangi bir çözüm yok

 • 19 Ağustos
  09:45

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.